Akustické zvukové panely absorbující zvuk

Akustické zvukové panely absorbující zvuk

Tato vláknová přepážka je vyrobena 100% PET jehlovým děrováním. Výrobní proces je zcela šetrný k životnímu prostředí, odpadní voda se vypouští, odpad se vypouští a nepoužívá se žádné pojivo. Naše panely absorbující zvuk z polyesterových vláken nabízejí řadu výhod, které pohlcují zvuk ...

Podrobnosti o produktu

Tato vláknová přepážka je vyrobena 100% PET jehlovým děrováním. Výrobní proces je zcela šetrný k životnímu prostředí, odpadní voda se vypouští, odpad se vypouští a nepoužívá se žádné pojivo. Naše panely absorbující zvuk z polyesterových vláken nabízejí celou řadu výhod, absorbují ozvěnu a poskytují akustické ovládání ke snížení hluku v místnosti.

Oni chrání a zdobí vaše stěny, poskytují vysokou pevnost ochranu stěny a slouží jako lesklý povrch, který poskytuje stejnou funkci jako bulletin board bez obětování estetiky.
Jako podklad pro gravírování desek, tiskových desek, stropů, sítí a zvukově izolačních panelů má vysokou plasticitu, snadné zpracování a silné dekorační vlastnosti.

Specifikace

Typ

Materiál

Tloušťka

Povrch
Povlak

Velikost

Komponent

Barva

Hliníkový stěnový panel

Slitina hliníku

2,0 mm, 2,5 mm, 3,0 mm

vícevrstvý povlak PVDF, např. PPG (USA), AKZO - NOBEL, Valspa

Délka ≤6,0 m Šířka ≤ 1,8 m

Zesílená žebra, závěs

Dřevěné, dle požadavku uživatele

Aplikace:

Divadla, nahrávací studia, televizní stanice, koncertní sály, hlediště, tělocvičny, velké zábavní centra, hotely, KTV, muzea, knihovny, banky, kurty, víceúčelové haly, konferenční místnosti, obchodní kanceláře, místa, která zlepšují životní prostředí.

Hlavní rysy

· Pohlcování zvuku · Snadné obrábění

· Dekorativní · Stabilita

· Ochrana tepla · Odolnost proti nárazu

· Ohňovzdornost · Účinnost

· Ochrana životního prostředí · Údržba pohodlná

·Přenosný

 


Hot Tags: akustické zvuk absorbující stěnové panely, výrobce, dodavatelé, materiály, systém, design, levné

Dotaz

You Might Also Like