Typy stropů

- Oct 26, 2017-

Sádrokartonové desky

Sádra strop je omítka hlavně případech surovin smíchaných s přísadami a vlákniny, s nízkou hmotností, izolace, absorpce zvuku, zpomalovač hoření a řezání výkon, ale celková stropní sádrokarton, snadno crack a deformace. Víceúčelová a komerční věda, která obecně používá 600600 specifikací, jsou jasné kosti a tmavé kosti divize, kýl běžně používaného hliníku nebo železa.

Světlý ocelový kel

Sádrová deska a lehký ocelový kýl v kombinaci tvoří sádrokartonovou desku z lehké oceli. Lehký ocelový kýl Sádrová deska má sádrokartonovou desku, sádrovou desku, sádrovou desku ze sádry, dutou sádrovou latu mnoha druhů. Z dosavadního pohledu je použití lehkých ocelových sádrových sádrokartonových neštovic jako dělicí stěny více a používáno pro modelování neštovic je méně, snadné deformace.

Splint

Splint (také nazývaná překližka) má výhody nízké hmotnosti, vysoké pevnosti, dobré elasticity a houževnatosti, odolnosti proti nárazu a vibrací, snadného zpracování a dokončování, izolace a tak dále. Může také snadno vytvořit zakřivené, kulaté, čtvercové a jiné formy neštovic, ale nevýhodou je strach z termitů.