Důvod emulze zeď malovat, ubývání

- Oct 26, 2017-

1, jsou problémy v procesu: protože kancelář dekorace je veřejné vybavení, vzhledem k jeho velké množství a nekvalitní. Barva pracovníků v procesu udělal s putty ve stěně vyrovnání, podruhé Putty a dvakrát nátěr, nátěr, ale přímo přes putty, vyrovnání, základní nátěr a vrchní nátěr. To povede ke zdi zdola, není pevné, po uplynutí času, dno je snadné ztratit, trochu vnější síla bude odpadávat.

2, vzduchu v místnostech vlhkost: rychlost dekorace je velmi rychlý, aby vodní stěna nebyla úplně odpaří zabít na usadil v. Jiné osoby v plynu obsahuje velké množství vodní páry, vodní páry a zeď latexové barvy v kombinaci s přirozenou formou mokré emulzní Malování, kritičtější je že povrch stěny Malování latexu je vrstva nátěru, nikoliv prodyšné. Takže zdi se pomalu začal blistr nebo plesnivé, přírodní zeď bude odpadávat na kůži! V období dešťů stěny jsou pocení a výtoku je mnohem vážnější. Proto, že více se doporučuje, aby vlastníci v ekonomické podmínky dovolí, výběr zdravých a bezpečných funkční suchý práškový lak, jako například aktivní uhlí zdící materiály.

3, kvalita materiálu má otázka: protože je veřejnosti oděv, ke kvalitě rozcházet se v názorech být vybíravý, tedy mistr zase bude malovat kvalita na turnu, šetří náklady, ušetří peníze do vlastní kapsy!