Magický vzhled stropu

- Oct 26, 2017-

V minulosti, dojem stropu, jen pobyt v "kousek bílého cementu" na stropě v domácí dekoraci zaujímá velmi významné místo. Kromě výzdoby stropu k pokrytí pilíře, potrubí, izolace, hluk a další funkce. Navíc stropní konstrukce je nádherné a proměnlivé, mohou vytvářet různé dekorativní efekt. Když zdobíte svůj nový dům, stejně dáte pokoj jinou formu stropu.

– Vyhrazena lampa koryta dobré osvětlení: to je základní princip fungování stropu, všechny druhy svítidel jsou skryty uvnitř stropu, tvořící odraz světelného zdroje, chcete-li vytvořit efekt teplé místnosti.

Kuchyně "Clean Sky" nové: plastové spony je nejoblíbenější materiály dekorace stropu kuchyně, mají nejen velmi dobře vlhkost odpor, ale i jemných pracích prostředků utěrku namočenou čistit. Tam je také že kovová krytina začal být populární, dekorativní efekt je lepší, ale cena je trochu dražší.

Stropu kuchyně

--Rybí kosti střešní dekorace: některé huxing bude mít tradiční styl střechy, je-li dřevo je zabalený, design do starých okapů styl, můžete přinést silný starobylé chuť prostoru.

– rozsáhlá území prostoru stropu: Pokud oblast obývacího pokoje je velmi velký, může navrhnout složitější strop, tak, aby plochý strop představuje trojrozměrné.

– Přímé a zakřivené dialog: Pokud se domníváte, že dekorativní linie doma příliš rovně, příliš tvrdě, můžete navrhnout zakřivený strop, aby trochu změnit vizuální efekty v místnosti.

-Klasický styl bílý strop: zdobené na stropě klasické západní sádrokartonové desky dekorativní desky, složité tvary lustrů, tak, aby původní bohaté prázdný strop.