Stropy jsou pět stupňů od sebe.

- Oct 26, 2017-

Hliníkové materiály pro stropy jsou slitiny hliníku a nemůže mít čistý hliník. Však vzhledem k obsahu různých slitin a mechanické vlastnosti hliníkové slitiny, současné domácí použití hliníkové slitiny materiálů pro neštovice je rozdělen do pěti tříd:

Slitina hliníku a hořčíku

První stupeň, na druhou stranu obsahuje některé mangan, největší výhodou materiálu je antioxidační schopnost, ve stejné době kvůli manganu obsahu, má určitou pevnost a tuhost, je to neštovice nejideálnější materiál. Výkon hliníkové zpracování v závodě hliníkové jihozápad je nejvíce stabilní.

Hliník-hořčíkové slitiny

Za druhé třídy, pevnost a tuhost je o něco lepší než hliník hořčíkové slitiny. Ale antioxidační kapacita je o něco nižší než u Al-Mg slitin. Pokud obě strany léčbu ochrany, v podstatě k řešení jeho antioxidační kapacita není tak dobrá jako hliníkové a hořčíkové slitiny vady, domácí hliník hliník průmyslu zpracování výkon nejstabilnější.

Hliník

Třetí třídy, slitina má menší obsah manganu a hořčíku. Takže jeho pevnost a tuhost jsou očividně nižší než al-Mg slitin a slitin Al-MN. Kvůli jeho měkké snadno zpracovávat, tak dlouho, jako určité tloušťky, v podstatě můžeme setkat strop nejzákladnější požadavky na rovinnost. Ale jeho antioxidační schopnost je očividně horší než al-Mg slitin a slitin Al-MN. proces zpracování a dopravy a instalace a snadno se deformovat.

Běžné hliníkové slitiny

Stupeň čtyři, mechanické vlastnosti tohoto materiálu není příliš stabilní.

Rozpusťte hliníku a kravatu do hliníkového plechu

Stupně pět, surový materiál této desky je hliník zpracovatelského závodu se rozpustí hliníkových ingotů do hliníkového plechu, chemické složení vůbec nepodléhají. Vzhledem k tomu, chemické složení se vymkla kontrole, materiál výkon je velmi nestabilní, což má za následek vážné drsnost povrchu, produkt deformace a velmi snadno se oxidují.

Z výše uvedeného několik na surovinu má stupně rozdělení, můžeme není obtížné analyzovat každý druh stropu vstřikování zajištění kvality. Nejlepší hliníkové přezky deska, jejich hlavní suroviny jsou používány v jihozápadní hliníkové závod hliníková hořčíkové slitiny deska a Rui-min hliníkové hliníkové slitiny deska. Mnoho lidí si myslí, že čím silnější deska je dobrá, prostřednictvím výše uvedených surovin několik analýzy mohou vědět, pokud stejné suroviny, pak silnější deska, tím lépe, ale páté třídě představenstva, opět silný není. Další povrchovou úpravu, někteří výrobci surovin nedosáhla určité tloušťky, ale s cílem prosazovat tloušťka tohoto prohlášení, na povrchovou úpravu, vrstvou laku. Obyčejní spotřebitelé v nákupu hliníkových styčníková deska na původní kvalitu deska nemůže mít dobré pochopení, nejjednodušší způsob, jak cítit sílu hliníkového plechu a tvrdost.