Vlhké zdi povrchovou úpravou

- Oct 26, 2017-

První: stěna s tapetou. Takové zdi vlhké, tapeta se objeví deformace, deformace a změna barvy a další jevy. Malá část doporučená výměna celé stěny tapety. Nové a staré tapety barva rozdíl je velmi zřejmé, tapety použít čas je příliš dlouhý, nemusí je i stejné barvy tapetu lze nekupovat, stejná barva může být také barevný rozdíl. Proto je doporučeno, že majitelé koupit jednorázové tapety, Nahradit vše. nebo přímo bez tapety, celý dům výběr hydroizolací funkční nátěr, jinak vlhké zdi.

Druhý druh: latexová barva zdi. Emulze nátěr zdi vlhké, náchylný k prázdné sudy, prášek, dlouhé plíseň skvrny a tak dále, bychom měli být v léčbě, vlhké místo s lopatou a pak šrot tmel, kartáč vrchní nátěr primer a štětec. Při překreslení emulzní Malování bychom měli striktně držet způsobu výstavby a stavební požadavky latexové barvy. Barevná stěna zamezení povrchové barevné stěny, pouze celá zeď překreslit, je bílý metope zvládne vlhké polohy.

Třetí druh: metope koupelna. WC je nejvíce náchylná k úniku. Strop na záchodě je obvykle hliníkové přezky, takže se nemusíte obávat. Lehké ocelové kýlu stropu je obvykle 0,8 cm řev, lehké ocelové kýlu materiálů zakoupených prostřednictvím pravidelných kanálů nejsou zkorodované snadno. Stěny koupelny se stala tmavší a dokonce zčernalý po dlaždice jsou vlhké. Malé série připomene dlaždice po vlhké barva bude hluboká, ale nezmění barvu, vlhkým keramických dlaždic by měly být vizuální chyba, keramické dlaždice, poté se obnoví původní barvu.