Box stropní

- Oct 26, 2017-

Používané v komerčních prostor, obecné použití specifikací 600 x 600, existují jasné kostí a temné kosti bodů. Kýlu, často hliník a železo. Hlavní deska lze rozdělit do sádrokartonových desek, kalcium silikátové desky a desky minerální vlny tří kategorií. Sádra v předchozím bylo vysvětleno, níže promluvíme o kalcium silikátové desky a desky minerální vlny.

1 úplný název desky křemičitan vápenatý je deska vápník křemene vlákny, skládá se z křemene materiálu (křemelina, bentonit, křemenný prach apod.), vápenných materiálů, zesílené vlákno, atd. jako hlavní surovina, prostřednictvím rozvlákňování, formování, ve vodě, povrchové broušení a jiné procesy z lehkých plechu. Kalcium silikátové deska s lehká váha, vysoká pevnost, nenasákavý, antikorozní, protipožární, Další pozoruhodnou vlastnost je, že je snadné k procesu, nikoli jako Sádrová omítka zpracování snadno pudrové fragmentace.

2 minerální vlny deska od strusky pomocí vysoké teploty, vysokotlaké, vysokorychlostní rotační, odstranění nečistot, mytí se minerální vlna, desky minerální vlny především tím, že minerální vlna, lepidla, buničina, perlit složení. Desky minerální vlny má podobnou charakteristiku Rady křemičitan vápenatý, ale zvuk pohlcující výkon je výhodnější než sádrokartonových desek a kalcium silikátové desky.