Komerční hliníkové podomítkové systémy stropních mřížek Falešné dekorativní trojúhelníkové mřížkové dlaždice

1. Název výrobku: Strop trojúhelníkové mřížky 2. Barva: dřevěná, barva RAL 3. Rozměry: W15 x H60 x L2000mm, na zakázku 4. Povrchová úprava: Polyester předem potažený 5. Materiál: Hliníková slitina 6. Tloušťka: 0.6 mm, na zakázku 7. Tvar: trojúhelník 8. Záruka: 8-10 let ...

Podrobnosti o produktu

1. Název výrobku: Stropní síťový trojúhelníkový strop
2. Barva: dřevěná, barva RAL k dispozici
3. Rozměry: W15 x H60 x L2000mm, na zakázku
4. Povrchová úprava: Polyester předem potažený
5. Materiál: hliníková slitina
6. Tloušťka: 0,6 mm, na zakázku k dispozici
7. Tvar: trojúhelník
8. Záruka: 8-10 let


Specifikace

Produkt

Materiál

Tloušťka

Povrchová úprava

Velikost

Barva

Stropní trojúhelníkový strop

Slitina hliníku

0.6mm, na zakázku k dispozici

Polyester Předbarvený

W15xH60, W25xH70, W25xH75,

Bílá, na zakázku k dispozici


Výhody zákazníků na první pohled

1. Nehořlavý, vysoce pevný, akustický, snadno udržovatelný, multifunkční, živý dekorativní efekt, dobrá ochrana struktury budovy, pohodlná instalace, netradiční vzhled, odhalující eleganci, diverzifikaci tvaru umožňuje návrhářům vytvářet nápaditý prostor.

2. Otevřené, stejné řady a stejné výškové vlastnosti jsou vhodné pro uspořádání ventilátorů a hydrantů, bez vlivu na celý vizuální efekt, jednotnou barvu a lesklou záruku, 10 let záruka pro vnitřní použití.
3. Pěkná pigmentová mokrá schopnost, žádná statická, nehořlavá;

4. Krásný vzhled a různé barvy pro výběr;
5. Snadná a rychlá instalace;
6. Kovové stěny na zakázku k dispozici ke spojení se stropy a jinou vnitřní / vnější povrchovou úpravou;
7. Více možností přístupu;
8. Prostřednictvím speciálních otvorů na stropě mřížky, světel, ventilátorů a požárních hydrantů jsou ukryty za stropní trojúhelníkovou stropní konstrukci, která vytváří jedinečný dekorativní styl;
9. Certifikát: ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, CE, SONCAP, GB / T28001-2011, SGS Test apod .;


Příslušenství
Triangle Suspended Metal Ceiling je moderní a jedinečná výrobní technologie, která je vynikajícím produktem s profesionálním designem forem, dokonce i plochou panelu, výraznými hranami a čarami a jasným a stručným.

Všechno toto vytváří příjemný vizuální prostor. Stropy OUSILONG jsou odolné proti ohni, antikorozní, tepelné stabilitě a dobré odolnosti proti povětrnostním vlivům. Barvy zůstávají čerstvé po dlouhou dobu.
aplikace

Je široce používán v průmyslových a občanských budovách, v budovách dekorativních materiálů, metra, interiérových příček, podvěsných stropů, letištích, autobusových nádražích, muzeích, operách, výstavních síních, nákupních centrech, konferenčních sálech, strop, střešní deska, kočár, trup lodi apod.

Instalace
Trojúhelníkový závěsný kovový strop je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny s možností povrchové úpravy válcováním. Jednoduchá struktura usnadňuje instalaci. Celý povrch stropu vypadá pohodlně.


image005(001).jpg

Hot Tags: komerční hliníkové podomítkové stropní systémy mřížky falešné dekorativní trojúhelník mřížka dlaždice, výrobci, dodavatelé, materiály, systém, design, levné

Dotaz

You Might Also Like