Závěsné stropní desky 2x4

Závěsné stropní desky 2x4

Nabízíme stropy s 2x2 minerálními vlákny. Ty se nejlépe hodí pro obchodní, průmyslové a domácí interiéry. Naše stropy přicházejí v různých vzorech a vzorech. To je široce používán v interiéru dekorace průmyslu, zejména pro prvotřídní budovy, jako jsou hotely, kancelářské ...

Podrobnosti o produktu

Nabízíme stropy s 2x2 minerálními vlákny. Ty se nejlépe hodí pro obchodní, průmyslové a domácí interiéry. Naše stropy přicházejí v různých vzorech a vzorech. Je široce používán v interiérovém průmyslu, zejména v prvotřídních budovách, jako jsou hotely, kancelářské budovy, nákupní centra, studia, počítačové místnosti, letiště, konferenční místnosti atd.

Akustika poskytuje vynikající zvukovou pohltivost v mnoha inteligentních stavebních úpravách. Tyto vlastnosti jsou k dispozici v téměř jakémkoli vnitřním prostředí, které vyžaduje ovládání hluku. Každý z nich sestává z tuhého, vysoce hustého, akusticky izolačního skelného vlákna. Existuje řada stylů, z nichž si můžete vybrat, a některé mohou být kombinovány, aby vytvořily jedinečný a atraktivní design. Povrchová úprava zahrnuje ohnivzdorné a zvukotěsné látky a vinylové tkaniny v různých barvách a strukturách.

Specifikace

Materiály

Materiály panelu: hliníková slitina nebo galvanizovaná ocel

Napodobte mramor, zalesněné zrno a libovolnou barvu RAL

Přijmeme návrhy OEM

Dimenze

Standardní rozměry: 300xL, 600xL, 800xLmm L <>

Tloušťka: 0,8 mm - 1,2 mm

Výška příruby: 30 mm

Povrchový proces

Práškové lakování

Aplikace:

   které se používají především v projektech pro velké prostory, jako jsou hotely, obchody, kancelářské budovy, nemocnice, železniční stanice, stanice metra a tak dále.

Funkce

  • Rozmanitost barev a vzorů.

  • Vysoká intenzita, odolávající erozi, proti stárnutí.

  • Protipožární, vodotěsné, šetrné k životnímu prostředí.

  • Snadné nastavení a čištění.Hot Tags: podhledy 2x4, výrobce, dodavatelé, materiály, systém, design, levné

Dotaz

You Might Also Like