Akustické stropní desky pro zvukotěsnost

Akustické stropní desky pro zvukotěsnost

Specifikace Zvláštní opatření proti hluku Stropy pohlcující zvuk pomáhají zvuková izolace dvěma různými způsoby: pohlcováním zvukových vln, zabraňováním odrazu zvuku v místnosti nebo zabránění šíření zvuku do sousedních místností. Některé stropy mají dvě funkce, některé z nich mají ...

Podrobnosti o produktu

Specifikace

Produkt

Materiál

Tloušťka

Povrchová úprava

Velikost

Barva

Zavěste na strop

Hliníková slitina nebo galvanizovaná ocel

2.0mm, na zakázku k dispozici

Polyester práškové lakování a přenos tepla

W200xH300, k dispozici na zakázku

Woodgrain, na zakázku k dispozici

Zvukové izolace
Stropy pohlcující zvuk pomáhají zvuková izolace dvěma různými způsoby: pohlcováním zvukových vln, zabraňováním odrazu zvuku v místnosti nebo zabránění šíření zvuku do sousedních místností. Některé stropy mají dvě funkce, některé z nich mají jeden nebo druhý.
Při hodnocení stropů nebo panelů, které pohlcují zvuk, je třeba se podívat na dvě obecná hodnocení: faktor snížení hluku (NRC) a úroveň stropního útlumu (CAC). NRC vám říká, kolik zvuku strop absorbuje, aby se snížil hluk v místnosti. CAC vyhodnocuje účinnost stropu, aby zablokoval zvuk přilehlých místností.
V místnostech, které vyžadují další redukci zvuku - jako je domácí kino, média nebo herní místnosti - zvažte vysoce výkonný strop, který absorbuje až 70% zvuku, který zasáhne jeho povrch.
Nemějte strach o ztrátě výšky místnosti. Dnešní zavěšené stropy vyžadují pouze 3 až 6 centimetrů volného prostoru, takže dostatek místa. Navíc existuje řada vizuálních efektů, z nichž si můžete vybrat, aby splňovaly dekorativní potřeby svého pokoje.
Instalací stropních dlaždic nebo panelů, které pohlcují zvuk, pod tvrdým stropním povrchem, můžete zastavit hluk u zdroje a obnovit klid a pohodlí vašeho domu.

Popis produktu

Tento modulární systém je vybaven modulárními stropy, plochými a zapuštěnými dlaždicemi a je k dispozici v různých provedeních, které jsou jedinečné a snadno použitelné. Je určen pro instalaci v oblastech, kde je často vyžadována údržba, jako jsou supermarkety, počítačové sady, učebny, kuchyně, nemocnice, kanceláře a další komerční prostory.
Kovový strop lze oddělit samostatně, aby byl zajištěn plný přístup k mezikruží a řešení osvětlení lze snadno integrovat.

Hot Tags: akustické stropní dlaždice pro zvukovou izolaci, výrobci, dodavatelé, materiály, systém, design, levné

Dotaz

You Might Also Like