60 x 60 hliníkových stropních dlaždic

60 x 60 hliníkových stropních dlaždic

Naše stropy z hliníkové slitiny jsou jedinečné ve stylu designu, ve stylu a barevném vzhledu, vhodné pro všechny domácí a zahraniční zákazníky, včetně stropních hranolů, stropních stropů, pevných stropů, klenutých stropů, stropních podhledů, skrytých stropů, stropů a nestandardních stropy, ...

Podrobnosti o produktu

Naše stropy z hliníkové slitiny jsou jedinečné ve stylu designu, ve stylu a barevném vzhledu, vhodné pro všechny domácí a zahraniční zákazníky, včetně stropních hranolů, stropních stropů, pevných stropů, klenutých stropů, stropních podhledů, skrytých stropů, stropů a nestandardních stropy atd. Všechny výrobky jsou k dispozici v různých produktech podle požadavků zákazníka. Poskytujeme Vám kvalitní výrobky a uspokojivé služby.
Výrobky jsou krásné, luxusní, nádherné, vynikající protipožární, šetrné k životnímu prostředí, odolné proti korozi, zvukotěsné provedení, průmyslové použití, úspora času při instalaci, pohodlná výměna a pohodlná údržba.

Specifikace

Produkt

Materiál

Tloušťka

Povrchová úprava

Velikost

Barva

Zavěste na strop

Hliníková slitina nebo galvanizovaná ocel

2.0mm, na zakázku k dispozici

Polyester práškové lakování a přenos tepla

W200xH300, k dispozici na zakázku

Woodgrain, na zakázku k dispozici

aplikace

Hliníkové stropní řady lze rozdělit na viditelné rámované čtvercové stropy a neviditelné zarámované čtvercové stropy.
Prostřednictvím speciálního chromového pokovování na povrchu může být čtvercový strop barevný práškovým nebo polyesterovým nástřikem, který splňuje různé dekorativní požadavky.
Čtvercové stropní dlaždice jsou vybaveny vyhrazenými závěsy pro windsurfing a integrovanými speciálními závěsnými komponenty s hlavním držákem pro snadnou montáž.
Stropní stropy mohou být použity v kancelářích, nákupních centrech, konferenčních místnostech, laboratořích a showroomech.Hot Tags: 60 x 60 hliníkových stropních dlaždic, výrobci, dodavatelé, materiály, systém, design, levné

Dotaz

You Might Also Like