Naše historie

OUSILONG s nejstarší výzkumnou a vývojovou a výrobní základnou kovových stropů v euroasijském regionu je první, která realizuje strategii značky v kovovém stropním poli.

V roce 1999: Guangzhou Ousilong stavební technologie., Sro byla založena v Guangzhou, Čína, se specializuje na obytné a komerční kovové Stropní.

V roce 2001: OUSILONG získal certifikaci systému řízení jakosti ISO9001; a pochodoval na mezinárodní trh.

V roce 2004 společnost OUSILONG poprvé představila personalizované zařízení pro zpracování hliníkových panelů z Německa a byla zřízena neštandardní hliníková stropní dílna.

V roce 2005 zahájil OUSILONG umělecký strop.

V roce 2006 byla vybudována elektrotechnická dílna, která označila OUSILONG do oblasti integrovaných stropů.

V roce 2007: OUSILONG jako první podepsal smlouvu o výzkumu a vývoji v evropském podniku.

V roce 2009 byl vybudován průmyslový park OUSILONG. Je to největší kovová stropní základna v Číně až dosud.

Naše továrna

Založena v roce 1999, Guangzhou Ousilong Stavební Technology Co, sro se rozrostla do slavného & velkého měřítka stropní výrobce s více než 10 let úsilí, který se nachází v Guangzhou, prosperující Pearl River Delta v Číně. Ousilong průmyslové park vlastní neštandardní záclonové stěny hliník dílna dílna, čtvercové stropní dílna, lineární stropní dílna, stropní příslušenství workshop a elektrotechnické zařízení dílna, zcela pokrývat plochu přes 50.000 m2. Jedná se o nejstarší velkou výrobní základnu kovových stropů v euroázijském regionu, až dosud jen kdo může nezávisle vyrábět obytné stropy komerční stropy a elektrická zařízení pro integrované stropy.

Kvalita vytváří spolehlivost. Představujeme Automatickou lakovací linku a průběžnou tepelnou směšovací linku z Německa založenou na "Southwest Alu" - č. 1 Alu v Číně, nátěry Akzo Nobel v Nizozemsku a doplněná filmem Korea LG, propagujeme "OUSILONG" kovové stropy se špičkovou technologií. Na začátku roku 2005 jsme vítězně pochodovali do oblasti integrovaného kovového stropu, která se spoléhá na dlouholeté zkušenosti výzkumu a vývoje v stropu. LED světlo, ohřívač, ventilátor a reproduktor, všechny nebo některé z nich jsou vědecky a krásně kombinovány do hliníkových stropů jako integrovaný strop. Celý systém splňuje vaše různé potřeby.

Společnost OUSILONG dosud prošla ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, GB / T28001-2001, SGS Test a byla oceněna tituly slavné značky Čína, vynikající produkt stropu v Číně, top 5 značek obytných stropů, top 10 Značky komerčních stropů apod. Kromě toho jsme viceprezidentkou stropu kovových stropů Číny budova zdobení asociace.

Trvale založený na velkých a středně velkých městech v domácnostech, společnost OUSILONG vyvinula zhruba 500 přímých příběhů a agentů. V zahraničí, naše výrobky byly vyvezeny do Středního východu, Rusko, Evropa, Severní Amerika a další země a regiony. Naším cílem je nabídnout partnerům nejlepších produktů a služeb a vytvořit budoucí výhru.

Společnost OUSILONG vždy považuje za "svou životní povinnost", která se věnuje vytváření ekologických hliníkových stropů a dalších nových výrobků. Díky filozofii orientované na lidi a dobré víře, díky vlivu značky OUSILONG, prodejní síti a kapacitám v oblasti výzkumu a vývoje, budeme trvale zavádět další výrobky, které uspokojují potřeby všech zákazníků, které jsou bezpečnější, úspornější, šetrnější k životnímu prostředí a módní.

Jako první v oblasti integrovaných kovových stropů v Číně je OUSILONG na cestě a v blízkosti vrcholu. Výkonnější, orientované na zákazníka, ekologicky šetrné a inovační říše brzy vyrostou. Srdečně vítáme partnery po celém světě, aby se k nám připojili a podělili se o ně a vytvořili spolu nádherné zítra!

Náš produkt

Ousilong průmyslové park vlastní neštandardní záclonové stěny hliník jedno panel panelová dílna, čtvercové stropní dílna, lineární stropní dílna, stropní příslušenství workshop a elektrotechnické zařízení dílna, která zcela pokrývá plochu více než 50.000 m2.

Jedná se o nejstarší velkou výrobní základnu kovových stropů v euroázijském regionu, až dosud jen kdo může nezávisle vyrábět obytné stropy komerční stropy a elektrická zařízení pro integrované stropy.

Náš certifikát

ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, OHSMS18001, GB / T28001-2001, SGS Test, CE, SONCAP

Produkční trh

Společnost OUSILONG vyvinula zhruba 500 přímých příběhů a agentů. V zahraničí, naše výrobky byly vyvezeny do Středního východu, Rusko, Evropa, Severní Amerika a další země a regiony. Naším cílem je nabídnout partnerům nejlepších produktů a služeb a vytvořit tak budoucnost vítězná.

Naše služba

Guangzhou Ousilong stavební technologie Co.Ltd je jedním z profesionálních výrobců, kteří se specializují na hliníkové stěny panel, čtvercové stropy, Strip strop, mřížka stropu, stropní obrazovky, atd.

Naše služby Advantage:

1. Máme vlastní vývojový a projektový tým, který zajišťuje vlastní technologické a inovativní produkty pro zákazníky !!!

2. Pro každého zákazníka, který nám odešle vzorky, navrhneme a vyvineme lepší vzorky. 3. Pro každého zákazníka vybereme pro své výrobky materiál, který nejlépe vyhovuje.

4. Podle návrhu zákazníků můžeme provádět vzorky zdarma.

5. Jsme továrna výrobce, takže máme schopnost hromadné výroby.

Technická podpora:

Postupně jsme zavedli LFK zařízení pro numerické řízení plechů, německý MILLER argonový svařovací stroj a japonské RANSBAG plnoautomatické lakovací zařízení, které jsou všechny pokročilé na světě. Přijetím vysoce kvalitního hliníkového plechu z hliníkové slitiny, německého přípravku pro předúpravu HENKEL, povlaku AKZO-NOBEL, PPG a Valspar PVDF se společnost přísně zaslouží požadavkům na systém řízení jakosti ISO9001-2008, aby přinesla kvalitu výrobků až po úroveň vnitřní kontroly AAMA2605-98

Kvalitní nadřazenost:

OUSILONG vždy trvá na špičkové kvalitě, a to pomocí "Southwest Alu" - č.1 Alu v Číně a německého Alu dováženého, ​​přijetí nejmodernější mezinárodní techniky zpracování a kontrola každé šarže zboží nejpřísnější kontrolu na každém kroku vytváří špičkovou kvalitu.

Výhoda řízení:

OUSILONG je jedním z nejstarších podniků na výrobu kovových stropů, kteří zavedli systém řízení jakosti ISO. Máme špičkové manažerské a výrobní týmy, které zajišťují kořen přežití vynikající kvality podniku.

Vynikající technologie:

Společnost OUSILONG vždy považuje technologickou inovaci za svou vlastní misi a vytvoření zdravého životního prostoru za cíl. Máme vlastní asi 100 techniků a jsme podepsali smlouvu o spolupráci v oblasti výzkumu a vývoje v rámci evropského podniku, abychom zahájili nové řemesla a neustále vyvíjeli nové hightech produkty.

Přední design:

Výkonný návrhářský tým rychle reaguje na informace o trhu, předpovídá trend na trhu a neustále rozvíjí řadu předních a nových dekorativních produktů.